LOKALE UŻYTKOWE

Lokale użytkowe do wynajęcia:
 

LOKAL PRZY UL. OPALIŃSKIEJ 5/7

TBS Warszawa Południe posiada do wynajęcia od 01.06.2022 r. lokal usługowy o powierzchni 44,50 m² zlokalizowany na Żoliborzu,  na parterze budynku mieszkalnego, w którym znajduje się 118 lokali mieszkalnych. Lokal z przeznaczeniem na biuro, usługi lub handel o powierzchni usługowej  27,50 m2 oraz zapleczem 17,00 m(WC, zaplecze socjalne, magazyn). Lokal usytuowany z oknem na dziedziniec,
co gwarantuje ciszę i spokój.

Lokal usługowy przy ul. Opalińskiej 5/7 jest doskonałym miejscem zarówno  dla firm rozpoczynających działalność jak też przedsiębiorców z ugruntowaną pozycją na rynku. Bliskie sąsiedztwo osiedli  mieszkaniowych stwarza idealne warunki do rozwoju biznesu ukierunkowanego na klienta indywidulanego, a doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym sprzyja również klientom biznesowym
i instytucjonalnym. Rewelacyjne połączenie komunikacyjne z lotniskiem, autostradą A2, Centrum Warszawy oraz prawobrzeżną częścią  miasta. Przystanki komunikacji miejskiej przy ul. Powązkowskiej
i Broniewskiego - około 3 minut piechotą („Powązki 02” – linie autob. 103,122,180,409 i „Włościańska 01,03 – linie tram. 22,28,33,35 i autob. 114,303).

Informacje dodatkowe:

- możliwość wynajęcia  stanowisk postojowych na zewnętrznym ogrodzonym terenie,
- nieruchomość jest monitorowana,
- wejście do lokalu znajduje się od strony ul. Opalińskiej,
- możliwość wykonania aranżacji lokalu we własnym zakresie.

Warunki: Czynsz miesięczny 2 300,00 zł. + VAT + media. Na prąd zawierane są indywidualne umowy z dostawcą energii elektrycznej. Wymagana kaucja w wysokości trzymiesięcznego czynszu.

Oferty na wynajem prosimy przesyłać mailowo na adres [email protected], podając okres najmu oraz informację o prowadzonej działalności w lokalu.

Plan lokalu.pdf

LOKAL PRZY UL. DOMANIEWSKIEJ 35ABC

Do wynajęcia  lokal o powierzchni 80,24 m² w Dzielnicy Mokotów.

Lokal usługowy przy ul. Domaniewskiej 35 ABC usytuowany jest na parterze budynku mieszkalnego, z przeznaczeniem na prowadzenie usługi, handlu lub biura. Istnieje możliwość wykonania aranżacji we własnym zakresie. Lokal posiada  recepcje, trzy toalety w tym dwie z natryskami, zaplecze socjalne, pomieszczenie techniczne oraz cztery pokoje.

Idealna lokalizacja pod względem komunikacyjnym daje możliwość szybkiego dojazdu do Centrum oraz do lotniska, a trasą Siekierkowską ekspresowo na warszawską Pragę. Dojście do przystanków komunikacji miejskiej zajmuje od 7 minut do 8 minut piechotą, przy ul. Wołoskiej („Domaniewska 04” – linie autobusowe 138,308, tramwaj 17,18,31,41) oraz 11 minut piechotą do alei Niepodległości   („Osiedle Domaniewska 02”– linia autobusowa 174).

 

Informacje dodatkowe:

- wejście do lokalu znajduje się od strony ul. Domaniewskiej

 

Warunki:

- Czynsz miesięczny 6.000,00 zł. +VAT + zaliczki media,

- indywidualna umowa na dostawę energii elektrycznej,

- wymagana kaucja w wysokości trzymiesięcznego czynszu.

 

Oferty na wynajem lokalu prosimy przesyłać mailowo na adres [email protected], podając  okres najmu oraz informację o prowadzonej działalność w lokalu.

 

LOKAL PRZY UL. DOMANIEWSKIEJ 35ABC

Do wynajęcia  lokal o powierzchni 62,68 m² w Dzielnicy Mokotów. Lokal usługowy przy ul. Domaniewskiej 35 ABC usytuowany jest na parterze budynku mieszkalnego, z przeznaczeniem na prowadzenie usługi, handlu lub biura. Istnieje możliwość wykonania aranżacji we własnym zakresie. 

Idealna lokalizacja pod względem komunikacyjnym daje możliwość szybkiego dojazdu do Centrum oraz do lotniska, a trasą Siekierkowską ekspresowo na warszawską Pragę. Dojście do przystanków komunikacji miejskiej zajmuje od 7 minut do 8 minut piechotą, przy ul. Wołoskiej („Domaniewska 04” – linie autobusowe 138, 308, tramwaj 17, 18, 31, 41) oraz 11 minut piechotą do alei Niepodległości   („Osiedle Domaniewska 02”– linia autobusowa 174).

 

Informacje dodatkowe:

- wejście do lokalu znajduje się od strony ul. Domaniewskiej (drugie wejście od strony patio osiedla)

 

Warunki:

- Czynsz miesięczny 3.800,00 zł. +VAT + zaliczki media.

- indywidualna umowa na dostawę energii elektrycznej.

- wymagana kaucja w wysokości trzymiesięcznego czynszu.

 

Oferty na wynajem lokalu prosimy przesyłać mailowo na adres [email protected], podając  okres najmu oraz informację o prowadzonej działalność w lokalu.

 

LOKAL PRZY UL. OSOWSKIEJ

Do  wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 38,86 m² zlokalizowany na Grochowie w prawobrzeżnej części Warszawy, na parterze budynku mieszkalnego, w którym znajduje się 85 lokali mieszkalnych oraz lokale usługowe tj. gabinet kosmetyczny, biuro projektowe, młodzieżowy klub sportowy. Lokal z przeznaczeniem na biuro, usługi lub handel o powierzchni usługowej 20,13 m²  oraz zapleczem 18,73 m²  (pokój, hol, WC). Lokal usługowy przy ul. Osowskiej 82 jest doskonałym miejscem dla firm rozpoczynających działalność oraz przedsiębiorców z ugruntowaną pozycją na rynku. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Biedronka, szkoły podstawowe, Wojskowy Instytut Medyczny na Szaserów, co stwarza idealne warunki do rozwoju biznesu ukierunkowanego na klienta indywidulanego, a doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym sprzyja również klientom biznesowym i instytucjonalnym. Przystanki komunikacji miejskiej przy ul. Grochowskiej – przystanek Wspólna Droga – tramwaje i autobusy (3, 6, 9, 24, 123, 125, 141, 143, 145, 148, 173, 183, 702, 704, 720, 722, 730,  N03, N24)  5 minuty na pieszo; przystanek na ul. Szaserów – przystanek Osiedle Młodych (102, 188, 202, 523, N21, N71) 4 minuty na pieszo.

Informacje dodatkowe:

- wejście do lokalu znajduje się od strony ul. Osowskiej,
- witryny okienne,
- miejsca parkingowe na ulicy,
- możliwość wykonania aranżacji lokalu we własnym zakresie,
- brak przeszkód architektonicznych dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Warunki:

- czynsz miesięczny 2.000,00 zł. + VAT + media, do negocjacji,
- indywidualna umowa na dostawę energii elektrycznej,
- wymagana kaucja w wysokości trzymiesięcznego czynszu.

Oferty na wynajem prosimy przesyłać mailowo na adres [email protected], podając okres najmu oraz informację o prowadzonej działalności w lokalu.